Kiedy zaczęłam urządzać mój pierwszy, własny "kącik pod chmurką", nie sądziłam, że zdeterminuje to  wszystkie moje decyzje podjęte w niedalekiej przyszłości. Codzienny kontakt z naturą dodaje siły, odwagi, wiary w każdej dziedzinie życia. Uczy miłości, pokory, cierpliwości.

 

Ogród to:  plac zabaw, boisko piłkarskie, czasem poligon w miniaturowej formie.

Ogród to: miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Ogród to: przestrzeń w której odpoczywamy, rozmyślamy, czytamy,

                jadamy posiłki, głośno się śmiejemy....żyjemy.  

 

O takie miejsce warto dbać! 

 

 

 

Ewelina Sztuka

SZTUKA OGRODU

Nasze logo to nie tylko forma ekspresji graficznej, służąca identyfikacji marki.

 

Widać tu pięć kręgów (skojarzonych z olimpijskimi), które mają symbolizować uczciwość i zaangażowanie - jak w sporcie. Nie chodzi tu o przymus, którego należy przestrzegać, lecz coś więcej: o postawę moralną wynikającą z naszych wewnętrznych przekonań.

Czytelne drzewo nie jest typowe. Symbolizuje elementy sztucznie wprowadzone do ogrodu (nawierzchnie, małą architekturę a nawet roślinność), lecz w taki sposób, by pozostawały jak najbardziej w zgodzie z naturą: ukształtowaniem terenu, krajobrazami otaczającymi.

Kolor pomarańczowy zaś to ciepło domowego ogniska, gdyż chcemy, by ogród był miejscem spotkań z najbliższymi. Był przestrzenią w której odpoczywamy, rozmyślamy, czytamy, jadamy posiłki, głośno się śmiejemy...żyjemy!

PAK Sztuka Ogrodu to Firma rodzinna, zajmującą się projektowaniem ogrodów (lub jego części), tarasów, balkonów...wszelkich zewnętrznych przestrzeni prywatnych i publicznych :)

Zakładamy ogrody przydomowe na podstawie projektu. Zakładamy trawniki, rabaty, lub wyznaczone części przestrzeni ogrodowej. Aranżujemy tarasy i balkony. Czynimy to z pasją i zaangażowaniem, zgodnie ze sztuką ogrodową. 

Zajmujemy się także projektowaniem i montażem systemów automatycznego nawadniania oraz ich późniejszym serwisowaniem.

PAK Ewelina Sztuka, biuro@paksztukaogrodu.com, +48 510 164 790   adres: ul. Okrężna 3K 82-335 Jegłownik województwo warmińsko-mazurskie